Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Facebook

Zaginął pies Biały

Publikujemy otrzymaną w mailu prośbę o pomoc właścicieli psa wabiącego się Biały.

Dzień dobry, mam gorącą prośbę i pytanie - czy jest mozliwość przekazania do wszystkich lecznic weterynaryjnych w Państwa województwie informacji o zaginionym psie? Pies BIAŁY OWCZAREK SZWAJCARSKI zaginął w dniu 5.10.2023r. w miesjcowości Buczkowo (gmina Gniewkowo, powiat inowrocławski, wojewówdztwo kujawsko-pomorskie). Istniejej duże prawdopodbieństwo, że pies został przez kogoś wywieziony lub że ktoś go sobie po prostu zatrzymał (ładny piesek, to sobie przygarnę). Niestety posty w mediach społecznościowych, plakaty, informacje wysyłane do schronisk, sołtysów, policji nic nie dają. Nie możemy go znaleźć. Dlatego prosimy o pomoc. Być może ktoś zgłosi się z takim dorosłym psem na badania, na szczepienie... Pies ma na imię BIAŁY, ma 6 lat, był bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, także do dzieci oraz do innych psów. Żył z 3 innymi psami w domu z ogrodem (tzn. w ogrodzie). Biały jest dużym psem, wysokim, sięga mniej więcej do kolan dorosłego człowieka, ma bardzo długą sierść. Ma także zarejestrowany chip (nr 945000005146024) Za pomoc w odzyskaniu naszego psa oferujemy nagrodę 2500,00 zł Nr kontaktowy do nas 504 19 70 18 W załączniku zdjęcia Białego. Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za zwrócenie uwagi i pomoc Jędrzej Ratajczak i Sylwia Nowakowska-Ratajczak tel. 504197018

Zaginęła suczka golden retriever

30 czerwca 2023 r. w Tarnobrzegu zaginęła (została skradziona) suczka golden retriever (szczenię, ur. pod koniec marca 2023 r.). Umaszczenie kremowe, w momencie zaginięcia wysokość ok. 40 cm, waga ok. 13. kg. Każdego, kto ją widział lub posiada jakiekolwiek informacje o tym, gdzie może przebywać, prosimy o kontakt pod numerem 608 055 160. Nagroda 3000 zł za odnalezienie, link do ogłoszenia na stronie schroniska w Tarnobrzegu: https://www.facebook.com

Ogłoszenieze zdjęciem

Prośba o pomoc w odnalezieniu zaginionego zwierzęcia

Otrzymaliśmy maila o treści:

Szanowni Państwo,

 Szanowni Państwo,

przesyłam niniejszego e-mail'a z uprzejmą prośbą o pomoc w odnalezieniu naszego kota rasy święty birmański, który zaginął w dniu 14.06.2020., w Kamionkach przy ul. Dzikiej Róży (gmina Kórnik, powiat poznański). Jest to 7 letni wykastrowany kocur, wg. zapisu w książeczce zdrowia o barwie blue point, a który jako "dzieciak" został zaczipowany. 

Dane dotyczące czipa: nr 985170002691012.

Nr zarejestrowaliśmy na safe-animals.euidentyfikacja.pl oraz cbdzoe.pl.

Jeśli nie stało się nic bardzo złego zakładamy, że zwierzę pojawi się w którymś z Państwa gabinetów. Stąd nasza gorąca i uprzejma prośba o zwrócenie uwagi na kota wg powyższego opisu oraz wyglądzie jak na załączonych fotografiach.

Będziemy zobowiązani za wszelką pomoc, a gdyby była szansa na upowszechnienie tego e-mail'a pośród Członków Izb, bylibyśmy szczególnie zobowiązani. Pierwsza została przez nas poinformowana Wielkopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna, która podzieliła się naszą prośbą na swojej stronie w takiej formule: http://www.wilwet.pl/artykul/485 .

Z wyrazami szacunku,

 

Wszelkie informacje prosimy przesłać do Lubelskiej lub Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Zaginął pies

W dniu 13 stycznia 2020 r. w godzinach pomiędzy 3-6 rano w okolicy ul. Jędrzejowska/Tomaszowska w Łodzi zaginął szczeniak 8 miesięczny rasy moskiewski stróżujący. Umaszczenie sobolowo-białe. Zaczipowany. Szczeniak wielkości dużego psa. Na znalazcę czeka nagroda. Tel. 504824428. 

Zdjęcie psa

Zaginął pies Lulu - wyznaczono nagrodę

Z Łódzkiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej otrzymaliśmy ogłoszenie o zaginionym psie.

Ogłoszenie